לוגו 3.jfif

הרשו לנו להזמין אתכם להפוגה קטנה מהמירוץ הסיזיפי, לסטייה קלה מהנתיב המרכזי של החיים. למשך כמה ימים נניח בצד את טרדות הקיום, נמלט למקום שקט ומיוחד ביופיו, ונצלול יחדיו לעולם היצירה והגילוי. נדלג בין שפת המילים לשפת החושים, נערער הגדרות, נטשטש גבולות ונרכוש מיומנויות יצירה באמצעים מגוונים. כל גיחה כזאת, תוקדש לשפה אמנותית אחרת - ציור, רישום, צילום, כתיבה, מלאכות קדומות, עיצוב תכשיטים, קולאז', אסמבלאז' ועוד. מרגע לרגע נרגיש שהינה, יש עוד דרך להתבונן בעולם, להתבטא ולתקשר אתו, להתחכך ולעבור דרכו. ​בין פרץ יצירה אחד למשנהו נתוודע ליום-יום המקומי. נפגש עם בני המקום, נהנה מטיולי טבע נינוחים, נכיר מיזמים אמנותיים וחברתיים נחייך ופשוט נחיה. כנראה שמשהו מכל זה ימשיך אתנו הלאה ...

Dry Leaf
נירית בשער.jpeg

אני נירית סגל, נעים מאד. 
נשואה + 3 , חולמת, נושמת וחיה בגליל.

מאפסנת במעמקי הבויידם שני תארים מהטכניון וצרור קריירות בהנדסה, קופירייטינג ודוברות.
אוהבת נופים, ערים ו- 'קצת דמיון ומחשבה חופשית...'

הקמתי את מיזם ארטישוק, מתוך תשוקה לחקור ולהבין את העולם מפרספקטיבה רעננה ולא שגרתית, מתוך רצון למצוא נתיבי ביטויי ויצירה מחוץ למיינסטרים.
החיבור שלי לאמנים, שאיתם אני רוקמת חלומות יצירה, מתחיל ברב המקרים ביצירות שלהם - בציורים, בצילומים, בשירים, בספרים, בסרטים. כשהיצירות מקסימות או ממגנטות אותי באיזה אופן, אני אוהבת לעקוב אחרי האומן בשקט, ללמוד אותו דרך יצירותיו.
ואז מגיע ה'דייט', מפגש פנים אל פנים שבו אני מנסה לראות מי האדם, לבדוק אם יש אהבה. אנחנו מתחילים לבנות – קונספט ואווירה, וסדר יום מדוקדק ובוחרים לוקיישן מתוך התאמה לרטריט ולהשראה והצבע שהוא מעניק. ואז, מתרחש הקסם.