לוגו 3.jfif

Artyshok מפיקה חופשות השראה ויצירת אמנות, קפסולות זמן מלאות יופי וקסם שממלאות את הלב בחדווה. איך זה קורה? - למשך כמה ימים מניחים בצד את טרדות היום-יום, נמלטים למקום שקט ומיוחד ביופיו, וצוללים יחדיו לעולמות היצירה, האמנות והגילוי. מערערים הגדרות, מטשטשים גבולות, נפטרים משיפוטיות ורוכשים מיומנויות יצירה באמצעים מגוונים. מרגע לרגע מרגישים שהינה, יש עוד דרך להתבונן בעולם, להתבטא ולתקשר אתו, להתחכך ולעבור דרכו. ​בין סדנה לסדנה נהנים מהווי המקום והאירוח, פוגשים יוצרים מקומיים, מטיילים בטבע, מחייכים, נושמים. משהו מכל זה ימשיך אתנו הלאה ...

Dry Leaf
נירית בשער.jpeg

נירית סגל, הלב והידיים של המיזם, נעים מאד. 
נשואה + 3 , חולמת, נושמת וחיה בגליל.

מאפסנת במעמקי הבויידם שני תארים מהטכניון וצרור קריירות בהנדסה, קופירייטינג ודוברות.
אוהבת נופים, ערים ו- 'קצת דמיון ומחשבה חופשית...'

הקמתי את ארטישוק, מתוך תשוקה לחקור ולהבין את העולם מפרספקטיבה רעננה ולא שגרתית, מתוך רצון למצוא נתיבי ביטויי ויצירה מחוץ למיינסטרים.
החיבור שלי לאמנים, שאיתם אני רוקמת חלומות יצירה, מתחיל ברב המקרים ביצירות שלהם - בציורים, בצילומים, בשירים, בספרים, בסרטים. כשהיצירות מקסימות או ממגנטות אותי באיזה אופן, אני אוהבת לעקוב אחרי האומן בשקט, ללמוד אותו דרך יצירותיו.
ואז מגיע ה'דייט', מפגש פנים אל פנים שבו אני מנסה לראות מי האדם, לבדוק אם יש אהבה. אנחנו מתחילים לבנות – קונספט ואווירה, וסדר יום מדוקדק ובוחרים לוקיישן מתוך התאמה לרטריט ולהשראה והצבע שהוא מעניק. ואז, מתרחש הקסם.