אביבית חטיאל:

zone אחר של זמן

"אתה נכנס לאזור זמן אחר. בלי שעון, בלי דרישות ובקשות, אפשר לשכוח מהכל ולהפקיד את עצמך בידי המארגנות, לדעת שהן ידאגו לך. ומתוך השקט הזה צומחת יצירה, מתגלים דברים, זורמים החוצה, זה קרה ברטריט בבולגריה וקרה שוב ברטריט בערבה... זה קסם כזה שממשיך איתי גם כשאני חוזרת הביתה... "

דנית רון בורנשטיין

חשיפה, גמישות ויד חופשית

"מנסה לשמר את ההתרגשות של הרטריט. היה מאוד מוצלח, כיף, מלמד, מעשיר, נעים, המון התנסות ובכל זאת לא לחוץ מדי, וגם אוכל טעים ובריא... 😀

לאה הייתה מנחה מעולה, עשירה בידע וגם יודעת להעביר אותו לתלמיד, סבלנית ויודעת להתאים את עצמה לרמה של מי שמולה. נהנינו מחשיפה לטכניקות שונות, גמישות ויד חופשית למשתתפים לבחור את הטכניקות שהוא רוצה לנסות, והקבוצה הייתה נעימה מאוד, כל אחד שונה כמובן אבל הרגשה של גיבוש ויחד.
הרגשתי שמישהו תכנן את כל הפרטים ושיש מי שיטפל בכל בעיה שתצוץ."

 

רחל שני

דווקא הפשטות שוברת מחסומים ומרגשת

"הפנמתי באיזו עוצמה יצירה יכולה להשפיע טוב על שגרת החיים שלי ושל הסובבים אותי. 

זו סביבה שמאפשרת יצירת קשרים בין אישיים גם אם היצירה לא ממש מהממת.  דווקא הפשטות ולא התחרותיות חודרת ברבדים פנימיים, שוברת מחסומים ומרגשת. והכי כיף שזה ממשיך גם בבית, עם הילדים עם הנכדים, כולנו ממשיכים ליצור יחד"

עינת קרמני

הרגשתי בהיי.
כמו התחושה הזאת כששותים אלכוהול...

אילנה בריטנצוק

"היתה סדנה מעולה. מחכה לעדכונים לגבי עוד סדנאות מפגשים... הייתי עם עינת בכמה סדנאות באשרם, אבל אף פעם לא היה כזה חיבור וגיבוש בקבוצה. זה היה מאוד מיוחד."

יהודה אשל

אני עוסק באמנות, מצייר, יוצר, אבל הרטריט הזה היה חוויה מיוחדת. האווירה החמה, האחווה בין המשתתפים, ההנחיה המעולה של לאה -  כל אלו חיברו אותי מאוד לחוויית היצירה.

  • Facebook
             primavera.ws@gmail.com             054-6882-302            www.primaveraworkshops.com